سبد خرید

درباره ما

درباره فروشگاه بوک بیندر دات آی آر

About Us

 

فروشگاه بوک بیندر دات آی آر ، اولین فروشگاه آنلاین تخصصی صحافی است. شما می توانید هر آنچه که جهت ارائه خدمات صحافی به مشتریانتان لازم دارید را خرید کنید و یا در صورت موجود نبودن سفارش دهید تا در اسرع وقت همکاران ما در کارگاه های تخصصی تولید ابزار و یا تولیدات صحافی آن را برای شما آماده نموده و ارسال نمایند.

 

 

فروشگاه بوک بیندر دات آی آر چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

What is a Bookbinder.ir

اصالت کالا پرداخت اینترنتی گارانتی بازگشت وجه
تضمین کیفیت و اصالت محصولات امنیت در پرداخت اینترنتی ، حفظ حریم شخصی گارانتی بازگشت وجه
کلیه محصولات تولیدی در کارگاه های فروشگاه بوک بیندر دات آی آر تنها پس از تایید کیفیت، برای مشتریان ارسال می گردد. یکی از دغدغه های ما در فروشگاه، حفظ حریم شخصی، اطلاعات و امنیت مشتریان در استفاده از سایت و درگاههای پرداخت می باشد.

با خرید محصولات تولید شده در کارگاه های فروشگاه، 7 روز گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی از کیفیت و یا معیوب بودن محصول را دریافت خواهید کرد.                    (شرایط استرداد محصول)

 

 

 

داستان فروشگاه بوک بیندر دات آی آر

 BookBinder.ir

اولین فروشگاه آنلاین تخصصی صحافی

تجهیزات و دستگاهها | مواد اولیه | تولیدات | لوازم جانبی و مصرفی 

فروشگاه بوک بیندر دات آی آر یکی از زیرمجموعه های فروشگاه اینترنتی موعود می باشد، که فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نمود.

با راه اندازی کارگاه تولیدی صحافی فروشگاه، نیاز شدید به یک مرجع جهت تهیه مواد اولیه و لوازم و تجهیزات صحافی احساس شد.

با توجه به شرایط خاص پیش آمده برای جامعه و شیوع ویروس کرونا، نیاز به خرید غیر حضوری مواد اولیه و لوازم و تجهیزات صحافی به یکی از دغدغه های کارگاهها و فروشگاههای تولیدات صحافی تبدیل شد.

پس برآن شدیم تا فروشگاه آنلاین فروش تجهیزات و دستگاهها | مواد اولیه | تولیدات | لوازم جانبی و مصرفی را راه اندازی نماییم.

قابل ذکر است فروشگاه با به کارگیری نیروهای مجرب در زمینه طراحی و همچنین ساخت و تولید محصولات خود، همیشه سعی بر این داشته با حفظ کیفیت، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

 

 

 

مجوز های فروشگاه Bookbinder.ir

نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی دارای مجوز کسب و کار از اتاق اصناف داری نماد از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال
به شماره : 183980 به شماره : 0338493259 کد شامد: 1-1-720691-65-0-4
نماد اعتماد الکترونیک لوگو اتاق اصناف لوگو ساماندهی